İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR KARŞISINDA ALDIĞIMIZ GALİBİYETLE MORAL DEPOLADIK

 Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor'da Akçaabat Sebatspor karşısında alınan 5-0'lık farklı galibiyetin sevinci yaşanıyor.
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR KARŞISINDA ALDIĞIMIZ GALİBİYETLE MORAL DEPOLADIK
Teknik direktör Besim Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, cezaları nedeniyle Adana 5 Ocak Stadı'nda karşılaştıkları Akçaabat Sebatspor karşısında baştan sona güzel bir futbol sergilediklerini ifade etti.
     Seri galibiyetlerini sürdürmek ve ligin zirvesinde kalabilmek açısından da kazanmaları gereken bir maçtan 3 puanla ayrıldıklarını ifade eden Durmuş, ''Maça iyi konsantre olduk ve baştan sona iyi oynadık, yükselen bir yapımız vardı, farklı kazanarak yükselen yapımızı koruduk. Aldığımız galibiyetle moral depoladık'' dedi.
     Durmuş, bu maçın bittiğini artık önlerindeki Bugsaşspor maçını düşünmeye başladıklarını belirterek, ''Kesinlikle rehavet lüksümüz yok, önümüzde bizim için çok önemli, kazanmamız gereken bir Bugsaşspor maçımız var, artık bu maça odaklandık, kazanan yapımızı gelecek haftalara taşımak istiyoruz'' diye konuştu.
     Durmuş, aldıkları galibiyetten dolayı futbolcularını da kutladı.
     Bu arada, Akçaabat Sebatspor maçı sonrası futbolculara 3 gün izin verildiği, futbolcuların 20 Şubat Pazar günü İskenderun'da toplanarak Bugsaşspor maçı hazırlıklarına başlayacakları bildirildi.