İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ

İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ: -''HEDEFİMİZDE EN UFAK BİR SAPMA YOK''
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor'un teknik direktörü Besim Durmuş, kendi sahalarında BUGSAŞ Spor karşısında alınan beraberlikle yitirilen 2 puanın kendileri için kayıp olduğunu ancak hedeflerinde en ufak bir sapma olmadığını söyledi.
     Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bir önceki maçı deplasmanda kazanmanın verdiği moralle, her maça olduğu gibi BUGSAŞ Spor maçına da üç puan parolasıyla hazırlanıp, sahaya çıktıklarını, ancak iyi başlayamadıkları maçın ilk yarısının sonlarına doğru toparlandıklarını ve golü bulduklarını söyledi.
     Rakiplerinin ayağa etkili paslar atan, diri ve mücadeleci bir ekip olduğunu kaydeden Durmuş, şunları kaydetti:
     ''Her maçımızda olduğu gibi bu maça da galibiyet için çıktık, maçlarımıza genelde iyi başlardık, ama bu maça iyi başlayamadık, yorgunluk vardı, daha sonra toparlandık, iyi mücadele ettik. Diri bir takıma karşı oynadık. Kazanabilecek pozisyonları da bulduk ancak iyi pas yapamadık ve etkili baskıyı kuramadık. İyi takımlara karşı iyi pas yapmamız, bulduğumuz pozisyonları golle sonuçlandırmamız gerekiyor. Rakibimizin iyi, kalecisinin gününde olması sonuçta etkili oldu. İç sahada iki puan bizim için önemli kayıp ancak önümüze bakmak zorundayız. Bu kaybı deplasmanda telafi etmek istiyoruz ve bunun için de var gücümüzle çalışacağız. Hedefimizde en ufak bir sapma yok, inancımız tam.''
     Durmuş, futbolculara verdikleri 3 günlük iznin ardından pazar gününden itibaren Sarıyer maçı hazırlıklarına başlayacaklarını sözlerine ekledi.