İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ:

İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ: ''GELECEĞE GÜVENLE BAKMAMIZ AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR GALİBİYET ALDIK''
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ:
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'da, Hacettepe karşısında alınan 4-0'lık galibiyetin sevinci yaşanıyor.
     Teknik direktör Besim Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Hacettepe'yi farklı yenmelerinin, geleceğe güvenle bakmaları adına önemli bir galibiyet olduğunu söyledi.
     Hacettepe karşısında baştan sona üstün oynadıklarını belirten Durmuş, şöyle konuştu:
     ''Bu maça çıkmadan önce, geçen hafta Sarıyer deplasmanında, oyuna iyi başlayamamanın ve tam konsantre olamamanın bedelini, beklemediğimiz 3 puan kaybıyla ödemiştik. Bu maç, geçen hafta kaybettiğimiz puanların telafisi ve güven kazanmamız için çok önemliydi. Maça çok iyi başladık, ilk dakikalarda goller bulduk, ikinci golden sonra da oyunun kontrolü tamamen bizdeydi, baştan sona üstün oynadık. Sarıyer maçından sonra böyle bir maça, takım, seyirci ve camia olarak ihtiyacımız vardı, oyuncularıma teşekkür ediyorum, bıraktığımız yerden devam ediyoruz.''
     Hacettepe galibiyetiyle, galibiyetler serisi yakalayıp gelecek haftalara güvenle bakmak istediklerini ifade eden Durmuş, ''Çok gol pozisyonlarına girebilmek bizim için güven verici. Hacettepe maçında da bunu gördük, kaçan pozisyonlar olabilir ama çok sayıda atak geliştirip, gol pozisyonları üretebilmek ve bunları olumlu sonuçlandırmak bizim için önemli'' diye konuştu.
     Durmuş, Hacetepe maçının ardından futbolculara bir gün izin verildiğini, yarından itibaren önümüzdeki hafta sonu oynanacak Körfezspor maçı hazırlıklarına başlayacaklarını da sözlerine ekledi.