İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ:GALİP GELEBİLECEĞİMİZ BİR MAÇTA BERABERE KALDIK

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'un teknik direktörü Besim Durmuş, Turgutluspor karşısında galip gelebilecek bir durumda olmalarına rağmen berabere kaldıklarını söyledi.
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ:GALİP GELEBİLECEĞİMİZ BİR MAÇTA BERABERE KALDIK
Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, üç puan için çıktıkları Turgutluspor maçından, beraberlikle ayrılmanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.
     Pozisyon hatası nedeniyle beraberlik golünü kalelerinde gördüklerini anlatan Durmuş, şöyle devam etti:
     ''Daha iyi oynamamız lazımdı. Kötü oyuna rağmen bulduğumuz pozisyonları değerlendiremedik, topa hükmedemedik. Deplasmanda yenilmemek önemli, ama kaçan galibiyetin üzüntüsünü yaşıyoruz. Galip gelebileceğimiz bir maçta berabere kaldık. Bu maçta almamız gereken derslerimizi alacağız.
     Deplasmanda aldığımız bu beraberlik, Bozüyükspor maçımızda galibiyeti gerekli kılıyor. İç sahada sürprizler yaşamamak çok önemli. İstediğimiz oyunu saha yansıtıp 3 puan alarak bir sonraki deplasman maçımıza moralli gitmek istiyoruz.''
     Sezonun henüz yeni başladığını, takımların haftalar ilerledikçe açılacağını anlatan Durmuş, ''Takımlar kapalı kutu. Biz de oynayarak gelişeceğiz. Uzun lig maratonunu hedeften kopmadan bitirebilmek bizim için çok önemli. Sezon sonunda başarı ipini zirvede göğüslemek için tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' dedi.
     Bu arada, futbolculara Turgutluspor maçının ardından 2 gün izin verildiği bildirildi.