İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ: -''SARIYER KARŞISINDA SEZONUN EN KÖTÜ FUTBOLUNU OYNADIK''

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden İskenderun Demirçelikspor'da, Sarıyer karşısında alınan 2-1'lik yenilginin üzüntüsü yaşanıyor. 
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ DURMUŞ: -''SARIYER KARŞISINDA SEZONUN EN KÖTÜ FUTBOLUNU OYNADIK''
Teknik direktör Besim Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta kendi sahalarında alınan beraberliği telafi etmek için üç puan parolasıyla çıktıkları Sarıyer karşılaşmasında, maça iyi başlayamamanın ve konsantre olamamanın sıkıntısını yaşadıklarını söyledi.
     Sarıyer'in maça daha istekli ve baskılı başladığını belirten Durmuş, ''Sarıyer istekli, arzulu ve baskılı oynadı, ilk 20 dakika bir şey yapamadık'' dedi. Maçın başında Gökhan'ın sakatlanmasının oyun kurgularını olumsuz etkilediğini belirten Durmuş, şöyle konuştu:
     ''Baskıyı atlatmak için mücadele ettik, bir kaç pozisyon da bulduk, ikinci yarıya etkili başladık, ancak kontrataktan gelen ikinci golle, fark iki oldu. Hücum hattında yaptığımız değişiklikle iki pozisyon bulduk, birini gole çevirdik, ancak deplasmanda iyi konsantre olamamanın ve maça iyi başlayamamanın cezasını yenilgiyle çektik. Bize yakışmayan bir oyun sergiledik ve sezonun en kötü futbolunu oynadık. Rakiplerin kazandığı, liderin berabere kaldığı hafta alacağımız üç puan bizim için olumlu bir ortam hazırlayacaktı, ancak bu fırsatı değerlendiremedik.''
     Durmuş, hafta sonu kendi sahalarında yapacakları Hacettepe maçı hazırlıklarına ara vermeden başladıklarını sözlerine ekledi.