İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ :KAZANILAN 3 PUAN ÖNEMLİ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'da, Bozüyük maçında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor.
İSKENDERUN DEMİRÇELİKSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ :KAZANILAN 3 PUAN ÖNEMLİ
Teknik direktör Besim Durmuş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her maça 3 puan hedefiyle çıktıklarını, Bozüyükspor maçında iyi oynamamalarına karşın elde ettikleri galibiyetle mutlu olduklarını belirtti.
     Sezon başında alınan galibiyetlerin önemini vurgulayan Durmuş, şöyle devam etti:
     ''Her maçımızda temel önceliğimiz kazanmak. Rakipler kapandığı için özellikle iç sahadaki maçlar zor geçiyor. Bozüyükspor maçında da futbolcularım zor olanı başardılar. İyi oynamadık ama oyunun akışı kontrolümüzdeydi. Kazanılan 3 puan geleceğe güvenle bakabilmemiz, taraftarın beklentilerine cevap vermek adına önemli.''
     Son vuruşlarda sorunlar yaşadıklarını ve bunu gidermek için çalışmalar yapacaklarını kaydeden Durmuş, ara vermeden Göztepe maçı hazırlıklarına başladıklarını vurgulayarak, ''İzmir'den de puan ya da puanlarla dönmeyi hedefliyoruz, yenemiyorsak yenilmeyeceğiz'' dedi.
     Takımda eksik ya da cezalı oyuncu bulunmadığını da belirten Durmuş, taraftarlara önümüzdeki günlerde keyif alacakları ve bol gollü maçlar izletmek istediklerini söyledi.