İSKENDERUNSPOR 1967 KULÜBÜ ZİYARETLERİ

 İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, ''İskenderunspor 1967 Kulübüne herkesin sahip çıkması gerekiyor'' söyledi.
İSKENDERUNSPOR 1967 KULÜBÜ ZİYARETLERİ
 Spor Toto 3. Lig takımlarından İskenderunspor 1967 Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Kaymakam Su'yu makamında ziyaret etti.
     Su, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Yönetim kurulu üyelerini tebrik ediyorum. İskenderunspor 1967 Kulübüne de başarılar diliyorum. Artık İskenderunspor da bir yerlere gelmek durumunda. İskenderunspor 1967 Kulübüne herkesin sahip çıkması gerekiyor. Bizlerin de olarak üzerimize ne düşüyorsa gerekeni yapacağımızdan şüpheniz olmasın'' dedi.
 

     Kulüp Başkanı Sedat Uysal da olağanüstü kongrenin ardından oluşturulan yeni yönetim kurulunun üyeleriyle bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, ''Bizler gençleri spora teşvik etmek için yola çıktık. Hedefimiz 2. Lig'e çıkmak'' dedi.
    
     -İSKENDERUN BELEDİYESİ ZİYARETİ-
    
     İskenderunspor 1967 Kulübü yöneticileri daha sonra İskenderun Belediyesi Başkanı Yusuf Civelek'i makamında ziyaret etti.
     Civelek, yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını, özellikle altyapı çalışmalarında kulübe ciddi destek sunacaklarını söyledi.
 

     Uysal da vermiş olduğu desteklerden ötürü Civelek'e teşekkür etti.
     İskenderunspor 1967 Kulübü yöneticileri son olarak İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Kamil Yızdızkaya'yı ziyaret etti.