İSKENDURUNSPOR İÇİN BİRARAYA GELDİLER

İskenderunspor için düzenlenen dayanışma gecesinde Davetlileri unutulmaz bir gece yaşattılar.
İSKENDURUNSPOR İÇİN BİRARAYA GELDİLER
İskenderunspor için düzenlenen dayanışma gecesinde Davetlileri unutulmaz bir gece yaşattılar.Anıl life otelde gerçekleştirilen Destek yemeğine Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay Valisi Celalettin lekesiz, İskenderun kaymakamı Ali İhsan Su, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, Ak Parti Hatay milletvekili Orhan Karasayar, İskenderunspor yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda iş adamı katıldı.Düzenlenen destek yemeğinde tüm davetliler üzerindeki yoğunluğu atarken oldukça samimi bir yemek gerçekleştirildi.
Düzenlenen Yemekte İskenderunspor’a maddi destek sağlanması konusunda tüm katılımcıların hem fikir olduklarını ve İskenderunspor’un hak ettiği yerde olması gerektiğine vurgu yapıldı.Gecede açılış konuşmasını yapan İskenderunspor Komisyon Başkanı Nuri Üysen, İskenderunspor için düzenlenen destek yemeğine hepiniz hoş geldiniz buraya katılmanız gerçekten bizlere güç vermiştir. Ben her zaman şunu söylerim birlik ve beraberlikten güç doğar, bizlerde bölgemizin tüm çıkarları için birlik ve beraberlik içerisinde olmak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.
Biliyorsunuz ki Hatay’da dört profesyonel takımımız var. Bu da Hatay olarak spor anlamında ne kadar güçlü olduğumuzu göstermektedir.Bizler tüm takımlarımızın başarılı olmasını canı gönülden istiyoruz İskenderunspor’un bulunduğu durumu herkes iyi biliyor şu anda yönetim olarak elimizden gelenden fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Bu konuda kentimizin önemli isimlerinin desteklerine de ihtiyacımız var bu takımı gerekli yerlere getirmek için Tüm Kentin, birlik içerisinde olması gerektiğini düşünüyorum. Bölge insanı olarak herkes kendi bölgesindeki takımlara gerekli destekleri sağlarsa tüm takımlarımızın ciddi anlamda sorunu azalır ve gençlerimizin spor yapmasını sağlamış oluruz dedi.Belediye Başkanı Civelek İskenderunspor 1967 Kulübü yönetiminin hazır bulunduğu toplantıda, halka hizmet yapılırken, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’nun bürokratik engellerin aşılması konusunda katkılarına, teşekkür eden İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Birlikte halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Bir taraftan hizmet yapılırken diğer yandan sosyal olarakta adil davranmak, barışı ve huzuru sağlamak önemlidir. Biz bunu gerçekleştiriyoruz. Şu anda Ortadoğu’da yakın komşularımızda yaşanan sıkıntılı dönemlerde barışı ve huzuru sürekli hale getirmek, kardeşlik duygusunu pekiştirmek ve adaleti sağlamak çok önemlidir” dedi.