JAN BARAM HATAYSPORA ADAY

HGC de düzenlediği basın toplantısında Hatayspor Kulübü Başkanlığına aday olduğunu açıklayan İşadamı Jan Baram, hedefinin Spor Toto Süper Lig olduğunu söyledi.
JAN BARAM HATAYSPORA ADAY
Hedefinin hayal olmadığını belirten Baram, “Hatay’ın komşularına baktığımız zaman Süper Lig heyecanı yaşamamış bir il yok. Hatay’ın ekonomisi bu illerin çoğundan daha iyi olmasına rağmen futbolda bu başarıyı göstere bilmiş değil. Hatay’ın bu illerden hiçbir eksiği yok. Bizde bu güç ve imkanlar olduğu müddetçe neden olmazsın. Hatayspor son 3 yılda çok güzel bir ivme kazandı. Bu ivmeği devam ettirip peş peşe kazanacağımız şampiyonluklarla Süper Lige çıkmak istiyoruz. İnşallah bunu yaşamak bana nasip olur” dedi.Şampiyonluğun bir ekip işi olduğuna da dikkat çeken Baram, “Şampiyonluk, kulübün çok parası olması ya da pahalı futbolcu almakla olmaz. Şampiyon olmak için şampiyonluğa tamamen inanmak ve ekip olarak hareket etmek gerekir.
 
 Hatayspor’a kendi şirketlerimden daha çok zaman ayıracağım. Başkan olmam halinde takıma sıradan futbolcular almayacağım. Halı hazırda çok kaliteli 3-4 futbolcu yapılacak olan kongreyi bekliyor. Kongrede başkan olmamla birlikte bunlarla sözleşme imzalanacak. Devraldığım Hatayspor’u bir üst kulvara taşımak bana büyük bir mutluluk verecektir. Hatayspor’u benden daha iyi bir kulvara taşıyacak olan olursa da seve seve yolunu açacağım.” açıklamasını yaptı.

 

 

JAN BARAM HATAYSPORA ADAY haberi 29 Haziran 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  26145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle