KARATE TAKIMI ULUSAL TURNUVAYA DAMGASINI VURDU‏

Hatay'ı birçok branşta düzenlenen organizasyonda başarıyla temsil eden Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Spor Kulübü'ne bağlı karate takımı, 14- 15 Mayıs tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen 4. İller arası Zeugma Karate Turnuvası'na katıldı. Toplamda 35 il, 64 takım ve 674 sporcunun katıldığı organizasyonda ilimizi başarıyla temsil eden sporcularımız, elde ettikleri başarılı derecelerle Hatay'ın gururu oldular.
KARATE TAKIMI ULUSAL TURNUVAYA DAMGASINI VURDU‏
 Yıldız Erkek Karate Takımı'nın birinci, Büyük Erkekler ve Bayanlar takımlarının 3. olduğu turnuvada, ferdi dalda 1 birincilik, 3 ikincilik ve 4 üçüncülük dereceleri elde eden Hatay Büyükşehir Belediyespor, sporun her dalındaki iddiasını bir kez daha ortaya koymuş oldu.Başarılı geçen turnuvanın ardından değerlendirmeler yapan HBB Spor Kulübü Karate Takımı Antrenörü Mehmet Karagöz, "Aldığımız derecelerle ilimizi en güzel şekilde temsil etmenin heyecanını yaşıyoruz. Sporcularımızla gittiğimiz her turnuvadan tecrübeler kazanıyoruz. Türkiye şampiyonaları öncesinde moral depoluyoruz.Sorumluluklarımızı yerine getirme hususunda bizlere her türlü desteği sağlayan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ederiz" dedi.
KARATE TAKIMI ULUSAL TURNUVAYA DAMGASINI VURDU‏ haberi 23 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1955 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir