KIRIKHANSPOR 5 EKSİKLE HAZIRLANIYOR

-TEKNİK DİREKTÖR BEYKOZ: ''KEPEZ BELEDİYESPOR'DAN 3 PUAN ALARAK KUPA MAÇINDAKİ YENİLGİYİ AFFETTİRECEĞİZ''
KIRIKHANSPOR 5 EKSİKLE HAZIRLANIYOR
TFF Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Kırıkhanspor, hafta sonunda deplasmanda yapacakları Kepez Belediyespor maçına 5 eksikle hazırlanıyor.
     Kırıkhanspor Teknik Direktörü Ali Beykoz, yaptığı açıklamada, 22 Aralık Çarşamba günü Ziraat Türkiye Kupası'nda karşılaştıkları İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında hak etmedikleri bir yenilgi aldıklarını ancak tüm sporcuların görevlerini özveriyle yaptıklarını anımsattı.
     Hafta sonu deplasmanda Kepez Belediyespor ile karşılaşacaklarını ifade eden Beykoz, şöyle devam etti:
     ''Kupa maçında uzatma dakikalarında yediğimiz golle yenilmenin şokunu üzerimizden atmaya çalışıyoruz. Futbolcularla toplantı yaparak onları zihinsel olarak da bundan sonraki maçlara hazırlıyoruz. Kepez Belediyespor grubun güçlü ekiplerinden birisi. Maç kolay geçmeyecek. 5 eksik oyuncumuz var. Bunları mazeret olarak da görmüyoruz. Eksiklerin yerlerine oynayacak sporcuların da özveriyle görevlerini yapacaklarına inanıyorum. Bir de Kepez Belediyespor'un stat zemini bozuk. Bazı olumsuzluklara rağmen maçı kazanmak istiyoruz. Kepez Belediyespor'dan 3 puan alarak kupa maçındaki yenilgiyi affettireceğiz.''
     Beykoz, cezalı olan Kaleci Bekir ile sakatlıkları süren Gökhan, Ümit, Alaattin ve Ömer Fansa'nın Kepez Belediyespor maçında forma giyemeyeceklerini de sözlerini ekledi.