KIRIKHANSPOR DA YENİ DÖNEM

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Kırıkhanspor'da, teknik direktörlüğe Ahmet Taşyürek getirildi.
KIRIKHANSPOR DA YENİ DÖNEM
Kulüp başkanı Mete İçcan, düzenlediği basın toplantısında, Ali Beykoz'un istifasıyla boşalan teknik sorumluluğa, eski antrenörleri Ahmet Taşyürek'i getirdiklerini söyledi.
     Taşyürek'in takımı yakından tanıdığını, 1,5 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden İçcan, yararlı olacağına inandıklarını belirterek, ligin bitimine 5 hafta kaldığını hatırlattı.
     Taşyürek de 10 ay gibi bir ayrılığın ardından yeniden Kırıkhanspor ile anlaştığı için mutlu olduğunu belirterek, şöyle devam etti:
     ''Kırıkhanspor'da görev yapmak benim için onur verici. Kırıkhanspor'un gönlümde bambaşka bir yeri var. Bugün görüyorum ki Kırıkhanspor profesyonellik bazında çok yol kat etmiş, ancak başarılı sonuçlar alınamamıştır. İnşallah biz bunu sağlarız. İlk hedefimiz kalan maçlarımızı kazanarak play-off mücadelemizi sürdürmektir.''
     Konuşmalardan sonra İçcan ile Taşyürek, protokolü imzaladılar.
KIRIKHANSPOR DA YENİ DÖNEM haberi 14 Nisan 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  16100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle