KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BEYKOZ:PLAY-0FF ŞANSIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Kırıkhanspor'un teknik direktörü Ali Beykoz, Play-Off şanslarını sürdürdüklerini söyledi.
KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BEYKOZ:PLAY-0FF ŞANSIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ
 Beykoz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta sahalarında Torbalıspor'u 3-1 yenerek galibiyet serilerini sürdürdüklerini, hedefe ulaşmak için her maçı kazanmaları gerektiğini kaydetti.
     Torbalıspor maçında oyunu baştan sona kadar üstün götürdüklerini, rakiplerini iyi analiz etmenin yararlarını gördüklerini ifade eden Beykoz, şöyle devam etti:
     ''Son haftalarda iyi futbol sergileyerek kazanıyoruz. Torbalıspor maçında rakibimizin tüm ataklarını en iyi şekilde önledik. Tüm futbolcular görevlerini yaparak 3-1 kazanmasını bildik. İyi bir çıkış yakaladık. Play-off şansımızı sürdürüyoruz. Rakiplerimizin puanları bize yakın. Bir maç bile kazandığımızda puan cetvelinde önemli değişiklikler yaşanıyor. Hafta sonu deplasmanda Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor DİSKİ maçını da kazanırsak çok şey değişecek. Oradan en az bir puan hedefliyoruz.''
     Beykoz, sakatlıkları süren Gökhan ile Ulaş'ın tedavilerinin sürdüğünü, Diyarbakır deplasmanına yetiştireceklerini sözlerini ekledi.