KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BULGURLU

KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BULGURLU: -''ZİRAAT TÜRKİYE KUPASINDA GÖSTERDİĞİMİZ BAŞARIYI LİGE DE YANSITMAK İSTİYORUZ''
KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ BULGURLU
Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Kırıkhanspor'un teknik direktörü Haluk Bulgurlu, Ziraat Türkiye Kupası'nda gösterdikleri başarıyı lige de yansıtmak istediklerini söyledi.
     Bulgurlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hafta sonunda İskenderun 5 Temmuz Stadı'nda lider Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Diskispor'u konuk edeceklerini belirtti.
     Rakiplerinin grubun en istikrarlı takımlarından olduğuna dikkati çeken Bulgurlu, şöyle konuştu:
     ''Zorlu bir ekibe karşı mücadele edeceğiz. Ziraat Türkiye Kupası'nda gösterdiğimiz başarıyı lige de yansıtmak istiyoruz. Kupada Adana Demirspor ve Kocaelispor gibi güçlü takımları eleyerek, bir üst tura çıkma başarısını gösterdik. Ligde ise özellikle sahamızda yaptığımız maçlarda önemli kayıplar verdik.
     Bu hafta grubumuzun lideri karşısında bir önemli sınav daha vereceğiz. Tek düşüncemiz 3 puan. Kazanarak, liderle puan farkının açılmasını önleyeceğiz. Moral ve motivasyon yönünden iyi durumdayız. Son haftalarda iyi futbol oynuyoruz, fakat bunu tabelaya yansıtamıyoruz.''
     Takımda sakat ve cezalı oyuncu bulunmadığını belirten Bulgurlu, taraftarlardan destek istedi.