KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TOPARLANARAK KENDİMİZİ AFFETTİRECEĞİZ DEDİ

Spor Toto 3. Lig 3. Grup takımlarından Kırıkhanspor'un teknik direktörü Ali Beykoz, bir hafta içinde 3 maç yapan futbolcuların yorgun düştüğünü, toparlanarak kendilerini affettireceklerini söyledi.
KIRIKHANSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ TOPARLANARAK KENDİMİZİ AFFETTİRECEĞİZ DEDİ
 Beykoz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçen hafta sahalarında Yalovaspor'a talihsiz bir şekilde yenildiklerini, bunun üzüntüsü içinde olduklarını kaydetti.
     Ziraat Türkiye Kupası ve lig olmak üzere bir haftada 3 maç yaptıklarını ifade eden Beykoz, şöyle devam etti:
     ''Bir haftada 3 maç yapan futbolcular yorgun düştü. Toparlanarak kendimizi affettireceğiz. Ziraat Türkiye Kupası'nda hiç iddiamızın kalmadığı maçta Karşıyaka'ya 5-2 yenildik. Ligde Beylerbeyi ile Yalovaspor'a da yenildik. Elbette, bu yenilgiler bize önlem almamız gerektiğini gösteriyor. Cezalı ve sakat futbolcuları mazeret olarak göstermek istemiyorum. Ancak, zaman zaman maçlara ideal kadromuzla çıkamıyoruz. Bunun sonucunda talihsiz yenilgiler alıyoruz. Lig herşeye gebe. İlk 10 arasındaki takımların puanları birbirine çok yakın. Hedefimiz bunların arasından sıyrılmak.''
     Beykoz, hafta sonu Denizli Belediyespor ile karşılaşacaklarını, kart cezalısı Abdullah ile sakatlıkları süren Ömer, Gökhan ve Ümit'in forma giyemeyeceklerini de sözlerini ekledi.