Kırıkhanspor yönetiminden açıklama‏

<strong>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;Son g&uuml;nlerde bazı gazeteler&nbsp; ve sosyal medya &uuml;zerinde oluşturulan Kırıkhansporla ilgili spek&uuml;lasyon habarlere&nbsp; y&ouml;nelik&nbsp; y&ouml;netim kurulundan bir a&ccedil;ıklama yapıldı.</strong>
Kırıkhanspor yönetiminden açıklama‏
Yönetim Kurulunun  görevine halen devam ettiği belirtilen açıklamada şu konulara  vurgu yapıldı “ Kamuoyunda  Kırıkhansporu yıpratmaya yönelik haberlerin  oluşturulması elbette üzüntü vericidir. Seçimle  işbaşına gelen yönetim kurulu  görevine  devam etmektedir. Kırıkhansporun olağan kongresi 2016 yılında yapılacaktır ve bu süreye kadar da yönetim kurulu görevine devam edecektir.  Kırıkhansporda başkan olarak Hacı Kocacık görevine devam etmektedir. Her yönetim kurulu üyesi de kendi sorumlulukları çerçevesinde görevini yürütmektedir.   Kamuoyunda  iki başlı bir yönetim anlayışı oluşturulmaya çalışılması üzücüdür, gerçeği yansıtmamaktadır” denildi.      Kırıkhanspor yönetimine talip  olan  varsa kulübün borçlarını üstlenmesi ve ödemesi gerektiği vurgulanan açıklamada şunlar belirtildi “  Kırıkhanspor yönetim kurulunun  değişmesini isteyen muhalif  isimlerin olduğunu biliyoruz. Ancak, bıraksınlar biz işin başına geçelimle olmuyor, bu işler. Gelirler, kulübün borçlarını üstlenirler ödemeyi taahhüt ederler konu  yönetimde ele alınır, görüşülür. Kırıkhanspor kulübü, hiçbirimizin babasının malı değil, 107 bin nüfuslu Kırıkhan’ı temsil eden  spor kulübüdür. Sporseverlerin  takımla ilgili  kaygılarına  saygı duyuyoruz. Takımın, iyi bir  teknik heyet  ve kaliteli futbolculardan oluşan bir kadroya sahip olması  herkesin temennisidir.  Bu transferleri yapmakta  maddi imkanlarla mümkündür.   Kulübe maddi kaynak arayışımız sürüyor. Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz’un katkıları  dışında kimse yardım  elini uzatmıyor. Kırıkhanspor kulubüne bugüne kadar 5 kuruşluk menfaati olmayanlar, haksız yere eleştiri   yaparak kaos yaratmaya çalışıyorlar. Kulübe yardım edersin hesabını sorarsın. Ancak   hiçbir yardımın olmayacak ondan sonra da hesap sormaya kalkacaksın.  Böyle bir mantık  olamaz. Biz her zaman  şeffaf yönetim anlayışından yanayız. Kırıkhanspor bugünlere gelmişse, birkaç yöneticinin şahsi gayretleri ve maddi katkılarıyla olmuştur. Kırıkhansporun  bir kuruşuna bile tenezzül etmeyecek bir yönetim kurulumuz vardır. Dedikodularla bir yere varılmaz. Biz her zaman  hesap vermeye açığız, yeter ki  karşıdaki insanların  düşünceleri  temiz  olsun “.
 
 
Kırıkhanspor yönetiminden açıklama‏ haberi 26 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1785 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle