KIRIKHANSPOR'DA 3 GÜN İZİN

Spor Toto 3. Lig takımlarından Kırıkhanspor, yeni sezon hazırlıklarını ilçede kendi tesislerinde sürdürüyor.
KIRIKHANSPOR'DA 3 GÜN İZİN
  Kırıkhanspor teknik sorumlusu Ahmet Akyürek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezonu erken açtıklarını, hazırlık çalışmalarına günde çift antrenmanla başladıklarını söyledi.
     Birinci etap çalışmalarında güç geliştirme ve kondisyon çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade eden Akyürek, şöyle devam etti:
 
  
     ''Geçen sezonki kadrodan bize yararlı olacağına inandığımız sporcularla yeniden sözleşme imzaladık. Ayrıca, liglerden tanıdığımız yakından izlediğimiz 7 yeni sporcu ile kadromuzu güçlendirdik. Günde çift antrenman yapıyoruz. Eski-yeni oyuncular kaynaştı. İyi bir ekip olduk. Futbolcuların hırsları, heyecanları, forma kapmak için birbirleriyle tatlı rekabetleri bizleri gelecek için umutlandırıyor. İkinci etap çalışmaları kent dışında özel maçlar yapacağımız turnuvalara gideceğiz. 2 yıldır kaçırdığımız şampiyonluğu bu yıl elde edeceğiz.''
     Taşyürek, sporculara 3 gün izin verdiğini de sözlerine ekledi.
KIRIKHANSPOR'DA 3 GÜN İZİN haberi 04 Ağustos 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay tarafından  9755 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle