KIRIKHANSPORDA CİZRESPOR HASSASİYETİ

    Ligin ilk karşılaşmasında  kendi saha ve  seyircisi önünde Cizresporu  konuk edecek Kırıkhansporda tedbirler  ön safhaya alındı. Kırıkhanspor Başkanı Hacı Kocacık taraftarlara seslenerek  Cizrespor karşılaşmasının hassasiyetini dile getirdi. 
KIRIKHANSPORDA CİZRESPOR HASSASİYETİ
      Pazar günü saat 17.00’de başlayacak olan Cizrespor karşılaşması öncesi bir açıklama yapan Kırıkhanspor Başkanı Hacı Kocacık “ Türkiye’nin son zamanlarda yaşadığı bir süreç bulunuyor. Ancak spora siyaset karıştırılmamalı. Kırıkhanspor camiası olarak  rakibimizi en iyi şekilde ağırlayacağız, konuk severliğimizi göstereceğiz. Tüm taraftarlarımızında aynı hassasiyet içerisinde davranmasını bekliyoruz. Futbolda  herşey olabilir.  Sonuç ne olursa olsun, soğukkanlılığı mızı korumalıyız.  TFF  herhangi bir olayda takımlara çok büyük ceza ve yaptırımlar  vermektedir.  Güçlü bir kadro oluşturduk. Şampiyonluk mücadelesi vereceğimiz sezonun ilk  karşılaşmasında olabilecek olaylar yüzünden  cezayla karşı karşıya gelmek istemiyoruz. Maddi ve manevi  ceza  sezon başında bütün planlarımızı alt üst edebilir. Bu nedenle tüm taraftarlarımızdan hassasiyet içerisinde bulunmalarını bekliyoruz.”dedi.    Kırıkhanspor Başkanı Hacı Kocacık  teknik direktör Mehmet Çetin’in isteği doğrultusunda   iki stoper oyuncu daha aldıklarını belirtti.      Hacı Kocacık “ Cizrespor karşılaşmasını mutlak surette kazanmayı amaçlıyoruz. Takım olarak çok iyi bir çizgideyiz. Futbolcularımız moral ve motive açısından umut veriyor. Herhangi bir eksikliğimiz yok. Bu sezon hiçbir fedekarlıktan kaçınmadık ve güçlü bir kadro kurduk.  2. lig hedefimize bu yıl çok yakınız. Taaftarlarımızın da bizim gayretlerimize  destek olmasını bekliyoruz. Tribündeki  destekleriyle başarıya   çok yakın olacağız. Bu yıl birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz sezon olmalı. Bu nedenle tüm taraftarlarımızı  Kırıkhan Şehir stadına davet ediyoruz. “dedi.     3.ligde 2015-16 Sezonu hafta sonu başlıyor. Kırıkhanspor ligin ilk  karşılaşmasını pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde Cizre-sporla oynayacak.     Kızılcahamamda 2 etap olarak lige hazırlanan Kırıkhanspor bugün  kendi  tesislerinde Cizrespor karşılaşmasının hazırlıklarına başlayacak.      Cuma günü Kızılcahamam kampını tamamlayan Kırıkhanspor kafilesinde futbolculara  pazartesi gününe kadar izin verildi.    Bugün yeniden topbaşı yapacak olan Kırıkhanspor  çalışmalarını  Çamlıktaki  tesislerinde sürdürecek. Lige iyi bir başlangıç yapmak isteyen Kırıkhansporda Kızılcahamam kampı çok faydalı geçtiği belirtildi. Kampla ilgili bilgi veren  teknik direktör  Mehmet Çetin “ Tam  kadro ile çalışmalarımızı tamamladık. İyi bir süreç geçirdik. Eksikliklerimizi giderdik.Takıma yeni katılan futbolcuların birbirini tanıma ve uyum  süreci de geçildi. Taktiksel çalışmaları mızı futbolcularım iyi uyguladı. Pazar günü oynayacağımız Cizrespor karşılaşma sına hazırız”dedi.      Cuma günü izne ayrılan futbolcuların  bugün  topbaşı yapacaklarını belirten Kırıkhanspor teknik direktörü  Mehmet Çetin “ günde  iki antreman yaparak  Cizrespor karşılaşmasına  hazırlanacağız. Yakaladağımız tempoyu korumaya çalışacağız. Hazırlık karşılaşmalarında gördüğümüz eksiklikle
rin yaşanmaması için  daha yoğun bir tempo içerisinde olacağız.”dedi.
 
KIRIKHANSPORDA CİZRESPOR HASSASİYETİ haberi 17 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  895 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle