''LİGDE 2. GALİBİYETİMİZİ ALDIK, DEVRE ARASINI İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ''

AROMA ERKEKLER 2. LİGİ VOLEYBOL -HATAY TEDAŞSPOR VOLEYBOL ŞUBE SORUMLUSU MISTIKOĞLU:
''LİGDE 2. GALİBİYETİMİZİ ALDIK, DEVRE ARASINI İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ''
Aramo Erkekler 2. Ligi Voleybol takımlarından Hatay TEDAŞ Spor, deplasmanda Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Voleybol Lisesi Spor Kulübü'nü 3-1 yenerek ikinci galibiyetini aldı.
     Hatay TEDAŞ Spor Voleybol Şube Sorumlusu Mehmet Mıstıkoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün Ankara'da karşılaştıkları TVF Voleybol Lisesi Spor Kulübü maçını 3-1 kazanarak ligdeki ikinci galibiyetlerini elde ettiklerini söyledi.
     Ligde beklenmedik yenilgiler aldıklarını, hedeflerinden bazı sapmalar olduğunu ifade eden Mıstıkoğlu, şunları kaydetti:
     ''Genç bir ekibe sahibiz. Takımı deneyimli oyuncularla takviye ettik. Ancak, istediğimiz sonuçları alamadık. Rize Fındıklıspor galibiyetinden sonra dün de TVF Spor Lisesi'nden 2. galibiyetimizi aldık. Devre arasını iyi değerlendireceğiz. Bu maçta el bileğinden sakat olan Hasan'ın ayrıca burnu da kırıldı. Ona rağmen maçı kazanmayı başardık. Rakiplerimizin tamamını yakından tanımaya başladık. Ligin 2. yarısında gerekli transferleri yaparak hatalarımızı telafi edeceğiz.''
     TEDAŞ Spor Voleybol Antrenörü Levent Berber ise lige 20 gün ara verildiğini, 8 Ocak Cumartesi günü deplasmanda Ankara TED Koleji ile karşılaşacaklarını, hedeflerinin ligi üst sıralarda tamamlamak olduğunu söyledi.