MAÇIN ARDINDAN' / 'ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NA RENK KATTIK'

Ziraat Türkiye Kupası (D) Grubu'nda Kırıkhanspor'u 5-2 yenen Karşıyaka'nın teknik direktörü Turgut Uçar, ''Bizim için moral maçıydı, iyi konsantre olduk ve kazandık'' dedi.
MAÇIN ARDINDAN' / 'ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NA RENK KATTIK'
Turgut Uçar, maçın ardından yaptığı değerlendirmede, son 5 dakika hariç topa hakim taraf olduklarını belirtti.
     Oyuncularını kutlayan Uçar, yine de bazı önlemler almaları gerektiğinin ortaya çıktığını ifade ederek, ''Son 5 dakikada yediğimiz 2 gol ile ilgili çıkaracağımız dersler var. Belki de 5-0'ın rahatlıydı. Bu konuyu değerlendireceğiz'' diye konuştu.
     Kırıkhanspor Teknik Direktörü Ali Beykoz ise ''iki takım için de hedefi olmayan bir maç'' yaptıklarını belirterek, ''Ziraat Türkiye Kupası'na renk kattık. Şanssız goller yedik. Öncelikle özverili bir şekilde mücadele eden oyuncularımı kutluyorum'' dedi.
     Maçı son dakikasına kadar bırakmadıklarını vurgulayan Beykoz, ''İlk yarıyı 2-0 mağlup kapattık. 3. ve 4. gollerde maçın hakeminin görmediği pozisyonlar oldu. Bunlar maçın kırılma anlarıydı. Ama biz oyunu son dakikaya kadar bırakmadık ve 2 gol bulduk. Bununla birlikte Her iki takım oyuncularını da kutluyorum'' değerlendirmesini yaptı.
     Kırıkhanspor Kulübü Başkanı Mete İçcan da Kırıkhan'ı Türkiye'ye duyurmanın da kendileri için ayrı bir başarı olduğunu vurgulayarak, oyuncuları ve teknik heyeti kutladı. İçcan, artık lige döndüklerini kaydetti.