MEHMET DEVİREN BASIN AÇIKLAMASI

Kurucusu olduğum ve halen Başkanvekili olarak görev yaptığım Hatayspor Taraftarlar Derneği olarak en zor günlerde ve dönemde Hatayspor’a sahip çıkma kararı almış bulunmaktayız.
MEHMET DEVİREN BASIN AÇIKLAMASI
Biz pazara kadar değil mezara kadar Hataysporluyuz. Spor kulüplerinde inişli-çıkışlı günler olabilir. Bu zor dönemde daha önce olduğu gibi bu dönemde de Hatayspor’u yalnız bırakmayacağız. Elbette alınan kötü sonuçlar bizleri derinden üzüyor ve içimiz kan ağlıyor. Ama bu demek değildir ki Hatayspor’u kaderi ile baş başa bırakalım.İyi niyetle Hatayspor’a hizmet vermeye çalışan Başkan Jan Baram ve yönetim kurulunun yalnız bırakıldığını, 1 lira bile destek görmediğini biliyoruz. Taraftarlar derneği olarak bizim işimiz Hatayspor’a tribün desteği sağlamak, içte ve dışta Hatayspor’u desteklemektedir. İdarecilik ve teknik direktörlük yapmak bizim işimiz değildir.Hatayspor’a sahip çıkmak, kendi menfaati için değil Hatayspor’un menfaatini düşünmek demektir. İki yıl önce bu takım küme düşer diyenler iki defa Play-Off finalinde bir defa Play-Off’ta Hatayspor’un başarısını gördü. Bu takım yine düzelir ama destek verilmesi gerekir.İyi günde güzel günde Hatayspor’un yanında olanlar kötü günde de yanında olmalı. Bu Hatayspor küme düşmez ve yakında toparlanır.Kim ne verdi de ne istiyor. Hatayspor destek verilmeden nasıl başarılı olsun. Herkesi Hatayspor’a sahip çıkmaya ve destek vermeye davet ediyoruz.
Hatayspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu adına
Başkanvekili Mehmet Deviren
MEHMET DEVİREN BASIN AÇIKLAMASI haberi 06 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1150 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle