MELEKLERİMİZ KBSL’DE DOLU DİZGİN İLERLİYOR‏

<h2><span style="font-size:12px"><strong>T&uuml;rkiye Kadın Basketbol S&uuml;per Ligi&rsquo;nde(KBSL) m&uuml;cadele eden HBB Kadın Basketbol Takımımız, deplasmanda karşılaştığı Mersin B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi(BŞB) ile deplasmanda karşı karşıya geldi.&nbsp;</strong></span><br /> &nbsp;</h2>
MELEKLERİMİZ KBSL’DE DOLU DİZGİN İLERLİYOR‏
Mersin Edip Buran Spor Salonu’nda oynanan müsabakaya giderek tribündeki yerini alan Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven temsilcimizin maçını yakından takip etti.Ligin ilk haftasından bu yana ortaya koyduğu pozitif ve üretken oyunla KBSL’nin flaş ekibi olmayı başaran Meleklerimiz, maçın ilk çeyreğini 24-18’lik skorla geride noktaladı. İkinci sette gardını düşüren temsilcimiz üçüncü sete potasında gördüğü basketlerle 43-32’lik skorla geride girdi. Üçüncü sette farkı iyice kapatarak maça ortak olan Meleklerimiz, son çeyrekte ortaya koyduğu müthiş performansla geri dönüş yaparak maçı 77-72’lik skorla kazanmasını bildi.Oynadığı 13 maçın 9’unda galibiyet elde etmeyi başaran temsilcimizde, Natalie Hurst 23 sayı- 5 ribaund- 7 asistle yıldızlaşırken Katisaryna Snytsina 17 sayı- 7 ribaund- 3 asistle oynadı.Bu sezon 4. yenilgisini temsilcimizden alan Mersin BŞB’nde ise ise Angel Mc Cough'un 33 sayı- 10 ribaund- 5 asistlik performansı galibiyet için yeterli olmadı.Meleklerimiz bu sonuçla ligin ilk devresini 22 puan ve averaj ile üçüncü sırada kapatırken, liderlik iddiasını ligin 2.yarısına taşımayı başardı.
 
 
MELEKLERİMİZ KBSL’DE DOLU DİZGİN İLERLİYOR‏ haberi 04 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  855 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle