MUAY THAİ TAKIMI FIRTINA GİBİ ESTİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Spor Kulübü Muay Thai Takımı, 27- 30 Nisan tarihleri arasında Tarsus Spor Salonunda düzenlenen Tarsus 1. Uluslararası Ashab-ı Kehf Muay Thai Turnuvası’na katıldı.
MUAY THAİ TAKIMI FIRTINA GİBİ ESTİ
Yurtiçinden ve dışından yüzlerce sporcunun katıldığı organizasyonda ilimizi başarıyla temsil eden sporcular, aldıkları derecelerle Hatay’ın gururu olmayı başardı.HBB Muay Thai takımı minik yıldız, genç ve büyükler kategorisinde 10 birincilik, 8 ikincilik ve 5 üçüncülükle toplamda 23 madalya kazanarak sportif dalların tamamında başarı çıtasını ne kadar yüksek tuttuğunu otoritelere bir kez daha göstermiş oldu.Turnuva sonrasında değerlendirmelerde bulunan HBB Muay Thai Takımı Antrenörü Mehmet Yanık, “Memleketimizi en güzel şekilde temsil etmek, iyi sporcular yetiştirmek memleketimize karşı görev ve sorumluluğumuzdur. Sorumluluklarımızı yerine getirme hususunda bizlere her türlü desteği sağlayan başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş ve HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ediyoruz. Verilen desteklere başarılarımızla karşılık vermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
 
 
MUAY THAİ TAKIMI FIRTINA GİBİ ESTİ haberi 02 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle
Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
İlgili Firma
Kategori
Şehir