MUAY THAİ TAKIMI TURNUVAYA DAMGA VURDU‏

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Spor Kulübü Muay Thai Takımı, 2- 5 Haziran tarihleri arasında Adana’da düzenlenen iller arası Muay Thai Şampiyonasına katılarak ilimizi başarıyla temsil etti.
MUAY THAİ TAKIMI TURNUVAYA DAMGA VURDU‏
Katıldıkları her turnuvada Hatay’ı başarıyla temsil etmenin gururunu yaşayan HBB’li sporcular, Adana’daki şampiyonaya da damga vurarak sporseverlerin beğenisini kazandılar. Adana’ya 20 sporcu ile giden ve müsabakalar sonucunda 15 madalya kazanarak şampiyonaya damga vuran HBB’li sporcular, başarılarıyla Hataylıların göğsünü kabarttı.HBB Spor Kulübü Muay Thai Takımı Antrenörü Mehmet Yanık turnuva sonrası yaptığı değerlendirmede, “Muay Thai’ye gönül vermiş öğrencilerim elde ettikleri başarılarla ve aldıkları derecelerle ilimizi gururla temsil etmeye devam ediyor. Spora ve sporcuya destek sağlayarak Hatay’ın sportif başarılar elde etmesinde büyük rol oynayan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve HBB Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.
 
MUAY THAİ TAKIMI TURNUVAYA DAMGA VURDU‏ haberi 08 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle