MUAY THAİ TAKIMINDAN 22 MADALYA‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Spor Muay Thai Takımı İller Arası Muay Thai Şampiyonası&rsquo;ndan 22 madalya ile d&ouml;nd&uuml;.</strong>
MUAY THAİ TAKIMINDAN 22 MADALYA‏
Türkiye Muay Thai Federasyonu Adana İl Temsilciliği’nin faaliyet programında olan İller Arası Muay Thai Şampiyonası, 12 ilin katılımıyla 11-13 Aralık 2015 tarihinde Adana’da gerçekleştirildi. ampiyonada Hatay Büyükşehir Belediye Spor Muay Thai sporcularımız, 9 adet 1’incilik, 5 adet 2’incilik, 8 adet 3’üncülük elde etti. Takımımız toplamda 22 madalya alarak üstün bir başarıya imza attı.Şampiyonanın ardından açıklama yapan Hatay Büyükşehir Belediye Spor Muay Thai Antrenörü Mehmet Yanık,” Şampiyonaya çok iyi hazırlandık. Çalışmalarımızın da karşılığını aldık. Başarılarından dolayı tüm sporcularımızı tebrik eder, bize her zaman destek olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Serdar Güven’e teşekkür ederim” şeklinde konuştu.
MUAY THAİ TAKIMINDAN 22 MADALYA‏ haberi 15 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1310 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle