Payaslı şampiyon haltercilere ödül

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, Türkiye Yıldızlar Halter Şampiyonasında şampiyon olan Payas Belediyesi Halter Takımını ödüllendirdi.
Payaslı şampiyon haltercilere ödül
 Altan, kulüp binasında düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada, 16-19 Şubat tarihleri arasında Konya 100. Yıl Spor Salonunda düzenlenen şampiyonda, takım olarak Türkiye şampiyonu olduklarını anımsatarak, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını, bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
     Altan, 54 kulüpten 345 sporcunun katıldığı şampiyonada, erkeklerde Hatay Payas Belediyespor'un 154 puanla birinci olduğuna değinerek, ''Biz bir belde takımıyız. Belediye olarak 13 branşta bin 300 sporcumuz var. Göreceksiniz diğer branşlarda da mutlaka başarılı sonuçlar alacağız. Bu başarıdan dolayı tüm sporcularımızı, teknik direktörlerimizi, kulüp başkanımızı kutluyorum. Umuyorum ki sporcularımız bizlere daha nice başarılar hediye edeceklerdir'' dedi.
     Kulüp başkanı Mehmet Ay, konuşmasının ardından şampiyonluk kupasını Altan'a verdi. Belediye Başkanı Altan ise tüm takım sporcularına ve antrenörlere çeyrek altın hediye etti.