REYHANLISPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI

- Hatay 1.Amatör tüme futbol ligi (B) grubunda mücadele eden Reyhanlıspor şampiyonluğu ve süper amatör lige yükselmesini kutladı.
REYHANLISPOR ŞAMPİYONLUĞUNU KUTLADI
   Reyhanlıspor Kulübü Başkanı Abdullatif Demir, Hamamat Oteli'nde düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, teknik kadro ve futbolcuların özverili davranışları sonucunda şampiyon olarak ''Süper Amatör Kümeye'' yükseldiklerini söyledi.
            

     Kentlerin gelişmesi ve tanıtımında sporun önemine dikkati çeken Demir, ''Öncelikle başarıda önemli payı bulunan Kaymakam Yusuf Güler, Garnizon Komutanı Binbaşı İbrahim Güven, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar, Emniyet Müdürü Aydın Yıldız ve diğer yetkililere teşekkür ederim. Ekip çalışmasıyla önemli bir başarı elde ettik. Hedefimiz, geçmiş yıllarda olduğu gibi 3. profesyonel lige yükselmektir'' dedi.
 
 
     Etkinlikte konuşan Belediye Başkanı Şanverdi, kulübe herkesin sahip çıkması gerektiğini, takamın 3. lige yükselmesinin ilçede sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda önemli katkısının olacağını kaydetti.
     Kaymakam Güler, desteğini sürdüreceğini belirtti.
     Konuşmalardan sonra, kulübe hizmeti geçen AK Parti Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Kaymakam Güler, Belediye Başkanı Şanverdi'ye plaket verildi.