Salon futbolunda M.Gencay okulu Hatay birincisi oldu

Kısa adı Futsal olan Okullar arası salon futbolu yıldız kız futsal kategorisinde Antakya Dr. Mustafa Gencay ortaokulu Okullar arası Futsal yıldız kız futsal kategorisinde, (Salon futbolu) Antakya Dr. Mustafa Gençay ortaokulu Hatay birincisi oldu.
Salon futbolunda M.Gencay okulu Hatay birincisi oldu
Final karşılaşmasında Antakya Abdi İpekçi ortaokulu futbol takımına karşı  oynadığı üstün oyun karşısında Hatay birinciliğini kazandı.. Beden Eğitimi Öğretmeni Emrullah Açıkgöz'ün yönetimindeki Hatay birincisi sporculara, Okul Yönetimi ve velilerden tebrik yağdı. Takımı çalıştıran Öğretmen Emrullah Açıkgöz de, başarı gösteren takım oyuncularını ortaya koydukları oyundan dolayı kutladı ve önümüzdeki günler içinde yapılacak olan Grup Şampiyonası'nda da iyi bir sonuç elde etmek için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini belirtti. Açıkgöz, Okul Müdürü Bünyamin SÖNMEZ ve okul idarecilerinin, kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve desteğin sonucu başarılı olduklarını belirterek, Grup Şampiyonası'nda da okulu ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade etti.
 
Salon futbolunda M.Gencay okulu Hatay birincisi oldu haberi 29 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1295 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle