SAMANDAĞSPOR KULÜP BAŞKANI BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">&nbsp; Samandağspor Kul&uuml;p Başkanı Yusuf Yatkın, Samandağ Belediyesi Basın Yayın M&uuml;d&uuml;rl&uuml;ğ&uuml;n&uuml; ziyaret ederek &ccedil;alışmalar hakkında bilgi verdi.</span>
SAMANDAĞSPOR KULÜP BAŞKANI BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ

 Samandağspor Başkanı Yusuf Yatkın: “U 15’te Hatay şampiyonluğunun kazanarak büyük bir başarıya imza attık. U 19’da Hatayspor 1. olurken,  Samandağspor olarak 2 olduk. U 13 ve diğer kategorilerde çalışmalarımız sürüyor. Samandağspor bütün olumsuzluklara rağmen neredeyse Hatayspor ile yarışacak konuma gelmiştir. Bu başarıların devamı için daha çok çalışıp halkımızla kenetlenerek yol alacağız. Samandağın gençleriyle başarılar yaşayıp futbolcularımızın önünü açmak istiyoruz. Bu sene 1. amatöre çıkma hedefimiz var. Bu hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu yıl gerçekleştirdiğimiz eşya piyangosunda Toyota Corolla marka otomobil Necati Ray adlı vatandaşımıza çıktı. Elde edilen gelirler futbolcularımıza nakit ödeme yapıldı ve her türlü ihtiyaçları giderildi. Biletlerimize ilgi gösteren bizi destekleyen herkese teşekkür ederim” dedi.Yakın, 1967 yılında kurulan Samandağsporun ilçenin tek köklü kulübü olduğunu dile getirdi. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in spor kulüplerine ve başarılı sporculara yapılacak yardımlarla ilgili yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirtti. Spor kulüplerini desteklemek hususunda Belediye Meclisinde çıkan kararın olumlu bir adım olduğunu dile getirdi. 

SAMANDAĞSPOR KULÜP BAŞKANI BELEDİYEYİ ZİYARET ETTİ haberi 27 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle