SAMANDAĞSPOR U-15 ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR

<strong>Samandağspor U-15 ligde ge&ccedil;tiğimiz cumartesi ligde &ccedil;ıktığı beşinci ma&ccedil;ında Deplesmanda Hatay Sarayspor&rsquo;u 6-0 yenerek 5&rsquo;te 5 yaptı. Ligde Gol yemeden 49 gol atan mavi beyazlılar şampiyonluk yolunda adım adım ilerliyorlar.</strong>
SAMANDAĞSPOR U-15 ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR
 Maçta son derece üstün bir mücadele örneği ortaya koyan mavi beyazlılar 1.Oğuzhan Arslan,2.Görkem Çay,3. Behzat Ahrez, 4. Görkem Deniz, 5. Mars Oğur, 6 Hüseyin Gündüz, 7. Malik Emre Gümüş, 8. Cevahir Ulaş, 9.Tarık Aziz Tayfacı,10. Memet Ali Beyaz,11.Seyit Ali Adana onbiri ile sahaya çıktı. Maçın golleri ise Tarık Aziz Tayfacı, Mert Mars Oğur, Seyit Ali Adana, Mehmet Ali Kont, Cevahir Ulaş, Derman Durgun’dan gelirken Kaleci Oğuzhan Arslan maçta yaptığı muhteşem kurtarışlarla 5’inci maçtada kalesinde gole geçit vermedi. Ligde gol yemeyerek dikkatleri üzerine çeken genç kaleci Maç sonrası gazetemize yaptığı açıklamada:”Çok iyi mücadele ettik. Çok iyi bir takımız ve çok çalışıyoruz. İnşallah kupayı İlçemize getireceğiz. Tek hayalim bir gün büyük takımlara transfer olmak bunun için hemen hemen hergün çalışıyorum” İfadelerini kullandı. Maçla ilgili değerlendirmede bulunan başkan Yusuf Yatkın:”Çok iyi bir takımımız var. 5 maçta 49 gol attık ve gol yemedik. Oyuncularımı kutluyorum çok iyi mücadele ettiler. Herkesi canla başla mücadele eden pırıl pırıl çocuklarımıza destek olmaya davet ediyorum. İnanıyorum ki taraftarımızında desteği ile bu yıl büyük başarılar elde edeceğiz. Bir kez daha oyuncularıma teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.
SAMANDAĞSPOR U-15 ŞAMPİYONLUĞA GİDİYOR haberi 13 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1740 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle