SPOR KULÜPLERİNİN HAFTA SONU MAÇ PROGRAMLARI

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren spor kulüplerimizin bu hafta sonu oynayacakları maçların programı belli oldu. 

SPOR KULÜPLERİNİN HAFTA SONU MAÇ PROGRAMLARI

     Buna göre takımlarımızın maç programları şöyle: 
     -Kadınlar Basketbol 1. Lig-
   Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden başarılı temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor, 22 Aralık 2013 Pazar günü Antakya Spor Salonu’nda saat 17:00’de Konak Belediyespor takımı ile karşılaşacak.
     -İşitme Engelliler Futbol Maçı 1. lig –
     Türkiye İşitme Engelliler 1. Ligi 4. Gurupta şehrimizi, ilimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımımız bu hafta 22 Aralık 2013 Pazar günü Malatya İşitme Engelliler Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak. Maç saat 11.00 ‘de Malatya İnönü Üniversitesi Futbol sahasında oynanacak. 
 
    -Erkek Voleybol 2. lig-
     Türkiye Erkekler Voleybol 2.Ligi B grubunda mücadele eden başarılı temsilcimiz Antakya Belediyespor Erkek Voleybol takımı bu hafta 22 Aralık 2013 Pazar günü deplasmanda saat 17.00’de, 4 Eylül Belediyespor Takımı ile karşılaşacak. Maç 4 Eylül Spor Salonu’nda oynanacak. 

     -Erkekler Bölgesel Lig Basketbol-
     Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde kentimizi başarı ile temsil eden Orjin Antakya Belediyespor, 22 Aralık 2013 Pazar günü saat 14.00’te kendi evinde Büyükşehir Belediye Meski Takımını ağırlayacak. Müsabaka, Antakya Spor Salonu’nda oynanacak.