SPORCULARDAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:times new roman,serif; font-size:16px">Antakya Belediyesi Gen&ccedil;lik Spor Kul&uuml;b&uuml;ne bağlı sporcular katıldıkları Avrupa Şampiyonası&rsquo;ndan Karate, Jiu-Jitsu ve Kick Boks branşlarında 7 madalya ile d&ouml;nd&uuml;ler.</span>
SPORCULARDAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini ileten sporcuların sevinçleri gözlerinden okunuyordu.Ziyarette Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci sporcuları ayrı ayrı tebrik ederek şu görüşlere yer verdi; “ Antakya Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularımız bizleri gururlandırdı. 4 sporcumuz katıldıkları Avrupa Şampiyonasında 7 madalya ile ilimize döndüler. Bu başarılarından dolayı kıymetli sporcularımızın her birini tebrik ediyorum. Bu güzel başarılarının artarak devam etmesini diliyorum.”  Konuşmaların ardından sporcular kazanmış oldukları madalyaları Başkan Kimyeci’ye takdim ederek günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

SPORCULARDAN BAŞKAN KİMYECİ YE ZİYARET haberi 18 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle