SU TOPU MÜSABAKALARI SONUÇLANDI‏

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi&rsquo;nin ev sahipliği yaptığı, T&uuml;rkiye Su Topu Federasyonu&rsquo;nun d&uuml;zenlediği 21-22 Eyl&uuml;l tarihleri arasında ger&ccedil;ekleştirilecek olan Su Topu Bayanlar B&ouml;lgesel Ligi M&uuml;sabakaları&rsquo;nın a&ccedil;ılış ma&ccedil;ları yapıldı.</strong><br /> &nbsp;
SU TOPU MÜSABAKALARI SONUÇLANDI‏
Hatay halkının hizmetine kısa bir süre önce sunulan Dev Spor Kompleksi’nin Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen müsabakalara, Antakya Yüzme Takımı, Hatay Su Sporları Takımı, Çukurova Su Spor Takımı, Kurtuluş Takımı ve Karataş Takımı olmak üzere toplam 5 takım katılım gösterdi.Kıyasıya mücadelenin yaşandığı müsabakaların, final maçları 22 Eylül Salı günü gerçekleştirilecek. Yarışma sonucunda 1. Olan takım 2. Lige yükselecek ve ilk üçe giren takıma kupa takdim edilecek. Yarışma ile ilgili görüş bildiren Hatay Bayanlar Su Topu Takım Antrenörü Mustafa Savaş; “ Çok güzel bir müsabaka oluyor. İlk defa böyle güzel bir spor müsabakasına ev sahipliği yapıyoruz. Bu oldukça gurur verici. İnşallah bu güzel kompleks daha birçok müsabakaya ev sahipliği yapacak. Bizlere bu dev spor kompleksini armağan eden Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”dedi.
 
SU TOPU MÜSABAKALARI SONUÇLANDI‏ haberi 23 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6645 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle