TARAFTARLAR YENİLEN HATAYSPOR'U ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR

Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'u, Diyarbakır deplasmanında Kayapınar Belediyespor'a 1-0 yenilmesine rağmen çiçeklerle karşıladılar.
TARAFTARLAR YENİLEN HATAYSPOR'U ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR
   Hatayspor Taraftarlar Derneği Başkanı Sadullah Ergin, Başkanvekili Mahmut Çelikel, yönetim kurulu üyeleri, İllegal Taraftar Grubu adına Mehmet Deviren, Hüseyin Sönmez, Ulaş İnal'ın organize ettiği karşılama töreni renkli görüntülere sahne oldu.
     Maşuklu tesislerinde otobüsten üzgün şekilde inen Hatayspor Teknik Direktörü Ramazan Silin, İdari Menajer Hasan Küçüköğretmen ve futbolcular, gecenin ilerlemiş saatlerinde taraftarları görünce önce şaşırdılar, daha sonra taraftarların ''Yenseniz de yenilseniz de biz Hataysporluyuz, sizi çok seviyoruz'' sloganları ile moral buldular.
     Takıma olan sevgilerini ifade eden pankartlar açan Bordo-Beyazlı taraftarlar, teknik heyet ve futbolcuları teselli ettiler.
     Taraftarlar Derneği Başkanı Ergin, Ramazan Silin'e çiçek demeti vererek ''Futbolda yenilgilerde olabilir, önemli olan bundan sonraki maçlarda işi daha sıkı tutmanızdır. Teknik heyete ve futbolcu kardeşlerimize güveniyoruz. Bizlere şampiyonluk sevinci yaşatacağına inanıyoruz'' dedi.
     Hatayspor Teknik Direktörü Silin?de taraftarın bu sürpriz jestine teşekkür ederek birlik ve dayanışma içinde Hatayspor?un şampiyonluk hedefine ulaşacağını söyledi.