TEDAŞ SPOR UN VOLEYBOLDAKİ BAŞARISI

TEDAŞ Spor Kulübü Başkanı ve İl Müdürü İlhan Karabulut, ''Kulüplerarası Yıldız ve Genç Erkeklerde Türkiye Yarı Final Birinciliği'ne kalarak kentin adını duyurduk'' dedi.
TEDAŞ SPOR UN VOLEYBOLDAKİ BAŞARISI
 Karabulut, AA muhabirine yaptığı açıklamada, genç erkeklerde takımın hafta sonu Mersin'de yapılacak Türkiye Yarı Final Birinciliği'ne katılacağını, hedeflerinin Türkiye finallerine kalmak olduğunu söyledi.
     6-8 Mayıs tarihlerinde Gaziantep'de yapılan Yıldız Erkekler Türkiye Grup Birinciliği'nde hiç yenilgi almadan şampiyon olduklarını ifade eden Karabulut, ''Yıldız erkeklerde, grubumuzda bulunan Gaziantep, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adana ve Kilis gibi güçlü takımları hiç yenilgi almadan yenmeyi başardık. Maçlarda rakiplerimize set bile vermedik. Hatay'daki yetenekli gençlerin spor yapması için gerekli fırsatı yarattığımız için mutluyuz. Öncelikle Hatay ilini, daha sonra da kurumuzu kent dışında en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz'' dedi.
     Karabulut, altyapıya verdikleri önemin alınan başarıyla kanıtlandığını, bir başka hedeflerinin milli takımlara yeni yetenekler kazandırmak olduğunu sözlerine ekledi.