TEK POTA BASKETBOL TURNUVASI

<span style="background-color:rgb(247, 247, 249); color:rgb(119, 119, 119); font-family:trebuchet ms,verdana,arial,sans-serif; font-size:13px">İskenderun Belediyesi tarafından Tek Pota Basketbol Turnuvası d&uuml;zenlendi.07-12 Eyl&uuml;l 2015 tarihleri arasında yapılacak olan turnuva i&ccedil;in kayıtlar başladı.</span>
TEK POTA BASKETBOL TURNUVASI
 Turnuvada yer almak isteyen sporseverler 05.Eylül.2015 Cumartesi gününe kadar Belediye Sahil Spor Kompleksine başvuru da bulunabilecekler. Turnuva sonrasında dereceye giren takım ve sporculara final karşılaşması sonunda madalya ve kupalar ile çeşitli hediyeler verilecek. İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya, Belediyesi olarak gençleri spora teşvik etmek amacıyla Tek Pota Basketbol Turnuvası düzenlediklerini söyledi. Bu tür sosyal ve sportif faaliyetlerin devam edeceğini belirten Başkan Yardımcısı Çetinkaya,  “İskenderun halkı ve gençliği biliyorum ki sporu seviyor. Bizim de önceliğimiz bu tür hizmetleri yapabilecek ortamlar hazırlamak. Gençlerimizi spor yapmaya teşvik etmek, aralarındaki dayanışma ve kaynaşma duygularını arttırmak, gençlerin sportif faaliyetler vasıtasıyla kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak amacıyla böyle bir turnuva düzenledik. Belediyemiz olarak bu gibi sosyal faaliyetlerin her daim yanındayız. Net olarak ifade etmekte yarar görüyorum,İskenderun Belediyesi kesinlikle spor ve sporcunun dostu belediyecilik anlayışını sürdürecektir.Sosyal faaliyetlerimiz her alanda devam edecektir” dedi.
TEK POTA BASKETBOL TURNUVASI haberi 04 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1325 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle