TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL İKİNCİ LİGİ

ANTAKYA BELEDİYESPOR KADIN BASKETBOL TAKIMI CEYHAN BELEDİYESPOR'DAN YASEMİN İBEK İLE SÖZLEŞME İMZALADI 
TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL İKİNCİ LİGİ
Türkiye Kadınlar Basketbol İkinci Ligi (B) Grubu takımlarından Antakya Belediyespor Kadın Basketbol Takımı, Ceyhan Belediyespor'dan Yasemin İbek ile sözleşme imzaladı.
     Antakya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Mahmut Denk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Nijerya asıllı ABD'li oyuncu Rashidat Sadip'ten sonra Ceyhan Belediyespor'dan Yasemin İbek'i transfer ederek kadroyu güçlendirdiklerini söyledi.
     Transferi kapattıklarını, iyi bir ekip yaptıklarını ifade eden Denk, şöyle devem etti:
     ''Hedefi olan bir takımız. Kısa zamanda hazırlanarak lige girdik. Eksiklerimizi her geçen gün gideriyoruz. Savunma ve hücum ribauntlarındaki eksiğimizi ABD'li oyuncu Rashidat Sadip ile çözümledik. Geçen hafta grubun güçlü ekiplerinden Nallıhan Belediyespor galibiyetinde ABD'li oyuncu Sadip'in büyük rolü oldu. Hafta sonu sahamızda Edremit Belediyespor ile oynayacağız. Bu maçta da yeni transferimiz Yasemin İbek forma giyecek. Hedefimiz Hatay tarihinde ilk kez birinci kadınlar ligine yükselen takım olmak. Özellikle geçtiğimiz yılların sayı kralı skorer oyuncu Yasemin İbek ve diğer sporculardan üstün performans bekliyoruz.''
     Denk, Yasemin İbek'in transferinde büyük kolaylık gösteren Adana'nın Ceyhan ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye de teşekkür etti.