TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL İKİNCİ LİGİ

ANTAKYA BELEDİYESPOR BASKETBOL ŞUBE SORUMLUSU DENK: ''AGİAD SPOR YENİLGİSİ ZAAFLARIMIZI GÖRMEMİZ AÇISINDAN İYİ OLDU''
TÜRKİYE KADINLAR BASKETBOL İKİNCİ LİGİ
Türkiye Basketbol Kadınlar İkinci Ligi (B) Grubu takımlarından Antakya Belediyespor, hafta sonu sahasında yapacağı Ankara Nesibe Aydın Koleji maçından galibiyet hedefliyor.
     Antakya Belediyespor Basketbol Şube Sorumlusu Mahmut Denk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde yaptıkları 4 maçtan 3'ünü kazandıklarını, geçen hafta Adana deplasmanında ilk yenilgilerini Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD) Spor Kulübü'nden aldıklarını söyledi.
     AGİAD Spor karşısında iyi oyun sergilediklerini, maçı son periyotta 80-77 kaybettiklerini ifade eden Denk, şöyle devam etti:
     ''Ligde iyi bir hava yakaladık. Son maçta beklenmedik bir yenilgi aldık. AGİAD Spor yenilgisi zaaflarımızı görmemiz açısından iyi oldu. Bunu en yakın zamanda telafi edeceğiz. Biz hedefi olan bir takımız. Yenilgilerden dersler alarak zirveye yerleşmeyi amaçlıyoruz. Taraftarlar, bize olan güvenlerini kaybetmesin. Her maça gelerek desteklerini sürdürmelerini bekliyoruz.''
     Hafta sonu Ankara Nesibe Aydın Koleji ile karşılaşacaklarını belirten Denk, geçen hafta AGİAD Spor maçında sakatlanan Aslı'nın tedavisinin sürdüğünü, maça yetiştirmeye çalıştıklarını da sözlerine ekledi.