Türkiye Kupası'nda görev alanlara takdirname.

 Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, 7-11 Mart tarihlerinde Antakya'da düzenlenen Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası'nda görev alan personeli takdirname ile ödüllendirdi.
Türkiye Kupası'nda görev alanlara takdirname.
Lekesiz, Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen törende yaptığı konuşmada, Hatay'ın sahip olduğu güzellik ve zenginliklere paralel bir tanıtım yapma amacında olduklarını belirterek, sporun da bu anlamda ilin değerlerinin tanıtımı adına önemli bir sektör olduğunu söyledi.
     Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası müsabakaları çerçevesinde 8 takımın kentte en iyi şekilde ağırlandığını anımsatan Lekesiz, Hatay'a yakışır bir ev sahipliğiyle, tüm müsabakaların centilmenliğe uygun ve eksiksiz şekilde oynanmasının gurur verici olduğunu dile getirdi.
     Lekesiz, müsabakalar için kente gelen tüm misafirlerin en iyi şekilde ağırlandığını, bu konuda üstün çalışma gösteren ekibin valilik tarafından takdirnameyle ödüllendirilmesine karar verildiğini ifade etti.
     Vali Lekesiz, konuşmasının ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emrullah Taşkın, Şube Müdür Vekili Özden Mısırlıoğlu, Basketbol İl Temsilcisi Banu Mursal ile 14 personele takdirnamelerini verdi.
     Törende, geçen yıl Valilik bünyesinde kurulan Şehit ve Gazi Aileleri Şube Müdürlüğünde görevli polis memuru Nuran Aykut da başarılı çalışmalarından dolayı takdirnameyle ödüllendirildi.