TURUNÇLUSPOR BAŞKANI KENAN GÜL İSTİFA ETTİ

<span style="background-color:rgb(250, 250, 250); color:rgb(51, 51, 51); font-family:arial; font-size:11.9999990463257px">Hatay 2. amat&ouml;r k&uuml;me futbol liginde başarılı bir sezon ge&ccedil;irerek 1. Amat&ouml;r k&uuml;me futbol ligine y&uuml;kselmeyi başaran Turun&ccedil;lu Gen&ccedil;lik ve Spor kul&uuml;b&uuml; Başkanı Kenan G&uuml;l istifa ettiğini a&ccedil;ıkladı.</span>
TURUNÇLUSPOR BAŞKANI KENAN GÜL İSTİFA ETTİ
Hatay 2. amatör küme futbol liginde başarılı bir sezon geçirerek 1. Amatör küme futbol ligine yükselmeyi başaran Turunçlu Gençlik ve Spor kulübü Başkanı Kenan Gül istifa ettiğini açıkladı.Turunçluspor kulübünün başarısında büyük emeği olan başkan Gül istifasının  sebebi olarak ,böylesine başarılı bir kulüp olmalarına rağmen yeterli destek görmemelerini gösterdi.Gül:”Amatör kulüplerde destek şart.Biz göreve getirildiğimiz günden bu güne başarılı bir grafik çizerek üzerimize düşen görevi fazlası ile yerine getirdik.Gücümüzün yettiğince Turunçlusporumuzu namağlup ligi lider tamamlattıktan sonra Play Off maçlarında sergilediğimiz başarılı futbol ile şampiyon yaparak 1.Amatör kümeye yükselttik. Malesef yeterince destek göremedik.Bize güvenenleri mahcup etmediğimiz bir noktada başkanlığı bırakıyorum.Umarım 1.Amatör kümede mücadele edecek olan Trunçluspor’a yeterince destek olunur.Saygılarımla.”dedi.Kenan Gül ayrıca 5 Temmuz pazar günü saat 11.00'de  Bedircan Düğün salonunda gerçekleştirilecek ve gerekli çoğunluk sağlanmazsa 12 Temmuz Pazar günü aynı yerde yapılacak olan genel kurulda aday olmayacağını ifade etti.
 
TURUNÇLUSPOR BAŞKANI KENAN GÜL İSTİFA ETTİ haberi 29 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  2235 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle