ÜMİTLER AÇIK KÜME SUTOPU TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ HEDEFLİYOR

HATAY GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ANTRENÖRÜ KÖSEOĞLU: -''GÜÇLÜ RAKİPLERİMİZE RAĞMEN 2. LİG'E YÜKSELMEYİ HEDEFLİYORUZ
ÜMİTLER AÇIK KÜME SUTOPU TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİNİ HEDEFLİYOR
Hatay Gençlik ve Spor Kulübü Sutopu Antrenörü Kamil Köseoğlu, hafta sonu kentte yapılacak ''Ümitler Açık Küme Sutopu Erkekler Türkiye Birinciliği''nde hedeflerinin 2. Lig'e yükselmek olduğunu söyledi.
     Köseoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezonun son müsabakalarında tüm sporcuların performanslarının zirvesinde olduğunu, saha ve seyirci avantajını da değerlendireceklerini kaydetti.
     Kulübe, antrenman olanağı sağlayan, malzeme ve diğer konularda destek olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Rıza Tütüncüoğlu'na teşekkür eden Köseoğlu, şöyle devam etti:
     ''Hafta sonu Antakya'da yapılacak 'Ümitler Açık Küme Erkekler Sutopu Türkiye Birinciliği'ne 15 kulüp katılacak. Güçlü rakiplerimize rağmen 2. Lig'e yükselmeyi hedefliyoruz. Yaklaşık 4 aydır bu müsabaka için hazırlık yaptık. Ayrıca, bölgemizde bulunan diğer kulüplerle de özel maçlar yaparak eksiklerimizi giderdik. Hataylı sporseverlerin desteğiyle sevinen taraf olacağız.''
     Bu arada, müsabakalara Hatay'ın diğer temsilcileri Antakya Yüzme İhtisas Kulübü (AYİK) ile Hatay Yüzme İhtisas Kulübü'nün (HAYİK) de katılacağı bildirildi.