''ÜNYESPOR MAÇINI KAZANARAK LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMEYİ HEDEFLİYORUZ''

HATAYSPOR TEKNİK DİREKTÖRÜ SİLİN:
''ÜNYESPOR MAÇINI KAZANARAK LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRMEYİ HEDEFLİYORUZ''
Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Hatayspor'un teknik direktörü Ramazan Silin, yarın deplasmanda oynayacakları Ünyespor maçını kazanarak liderliklerini sürdürmek istediklerini belirtti.
     Silin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 5 haftada 15 puan toplayarak averajla liderliğe yerleştiklerini, sporcuların da moral motivasyonunun üst seviyede olduğunu belirterek, Ünyespor maçından da galibiyetle döneceklerine inandığını söyledi.
     Rakibi yeteri kadar tanıdıklarını, etkili oyuncularına karşı gerekli önlemleri alacaklarını ifade eden Silin, şöyle devam etti:
     ''Ünyespor maçını kazanarak liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz. Grupta zayıf rakip, kolay maç yok. Tüm maçları ve rakipleri ciddiye alıyoruz. Ünyespor iyi bir ekip, ayrıca iyi bir taraftar topluluğuna sahip. Deplasman korkusu yaşamadan maçtan puanla döneceğimize inanıyorum. Futbolcularla sürekli toplantılar yaparak hem rakibi hem de kazanmamız halinde bize herkesin bakışının değişeceğini anlatıyorum. Onlar da bunun bilincinde davranıyor. Cesur bir hakemle sevinen taraf olacağız.''
     Silin, kart cezalısı Mehmet Taş ile sakatlığı devam eden Fethi dışında eksikleri bulunmadığını sözlerine ekledi.