VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS ŞAMPİYONASINDA HATAY DERECE

Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu İl Temsilcisi Nurten Kanal, 23-25 Eylül tarihleri arasında Eskişehir'de düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'na Hatay'dan katılan 2 sporcunun üçüncülük ve dördüncülük derecesi elde ettiklerini söyledi.
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS ŞAMPİYONASINDA HATAY DERECE
 Kanal, düzenlediği basın toplantısında, her yıl yapılan farklı illerdeki yarışmalarda Hatay'ı en iyi şekilde temsil ederek derece elde etmeye çalıştıklarını belirtti.
     Hatay'da çok yetişmiş sporcuların bulunduğunu fakat sponsor desteği bulma konusunda sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Kanal, şöyle devam etti:
  
     ''Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Eskişehir'de düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası'nda eksi 75 genç erkekler kategorisinde Murat Özoğlu'nun üçüncülük ve 80 kilo büyük erkekler kategorisinde de Murat Dağlı'nın dördüncülük derecesi elde ettiler. Onları kutluyorum. Umuyorum bundan sonra daha büyük başarılara imza atacağız. Sporcularımızın sponsor bulmaları halinde önemli başarılar sağlayacağına inanıyorum''
     Kanal, amaçlarının sadece Türkiye'de değil Uluslararası platformlarda başarılar elde etmek olduğunu kaydetti.