ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR ŞAMPİYON OLDU‏

<strong>Hatay&#39;ın anavatana katılmasının 76. yıl d&ouml;n&uuml;m&uuml; m&uuml;nasebetiyle Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi tarafından d&uuml;zenlenen 31. Erhan Aksay Futbol Turnuvası&#39;nın final ma&ccedil;ı oynandı.</strong>
ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR ŞAMPİYON OLDU‏
Barış, kardeşlik, hoşgörü ve dostluğun amaçlandığı turnuvanın final maçında Zülüflühan Veteranlar ve Oğuzata Derneği karşı karşıya geldi. Saat 19:30'da Esentepe Futbol sahasında oynanan maçtan önce merhum Erhan Aksay'ın eşi Meziyet Aksay oyunculara başarılar dileyerek her iki takıma da çiçek takdim etti.İlk yarı 0-0 biten maçta heyecanlı dakikalar yaşandı. İkinci yarıda daha iyi oynayan Zülüflühan Veteranlar arka arkaya attığı 3 golle rakibini mağlup etmeyi başardı. Yoğun ilgi gören maçın sonunda şampiyon olan Zülüflühan Veteranlar takımına kupasını Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve Meziyet Aksay takdim etti. İkinci olan Oğuzata Derneği Takımına kupası Saadet Partisi Genel Başkanı Necmettin Çalışkan ve Defne Meclis Üyesi Yılmaz Özbay tarafından verildi. Turnuvada üçüncü olan Güneyler Öğretmenler Derneğine  kupasını Selim Matkap ve ASKF Başkanı Mehmet Öztürk verirken, dördüncü olan Aydınlıkevler takımına kupası  Akademi Hastanesi Op. Dr. Mehmet Kılıçlar ve Doç. Dr. Nazan Savaş tarafından takdim edildi.Maç sonunda Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Meziyet Aksay’a turnuvanın anısına  isminin yazılı olduğu bir forma hediye etti. 
ZÜLÜFLÜHAN VETERANLAR ŞAMPİYON OLDU‏ haberi 05 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Spor kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  1605 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle