1. Bilişim ve Teknoloji Günleri’ Sona Erdi

Valiliğimiz öncülüğünde TÜBİTAK desteğinde, ilimiz paydaşlarının işbirliğinde yürütülen İl Yenilik Platformu üyelerinin katkısı ile 15-16 Kasım 2012 tarihinde düzenlenen ‘1. Bilişim ve Teknoloji Günleri’ sona erdi.
 
1. Bilişim ve Teknoloji Günleri’ Sona Erdi
Vali Lekesiz, Etkinliğe Katkı Sunanlara Teşekkür Etti.
Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Tayfur Sökmen Kampüsü Atatürk Konferans Salonu’nda gerçekleşen organizasyonda, ülkemizden saygıdeğer akademisyenler ve toplum tarafından duayen kabul edilen iş dünyası temsilcilerimiz bilgi ve birikimlerini katılımcılarla paylaştılar. 
Hatay Valimiz Sayın M. Celalettin Lekesiz, ‘1. Bilişim ve Teknoloji Günleri’nin ilimiz için son derece önemli olduğunu ve başarılı bir şekilde geçtiğini ifade ederek, ‘Sempozyuma katılarak, bilişim ve teknoloji alanındaki yeni trendleri, teknikleri ve bunların başarılı uygulamaları konularında sahip oldukları bilgi, birikim ve öngörülerini üniversitemiz öğrencileri, ilimizin girişimci insanı ve değerli katılımcıları ile paylaşan tüm konuklarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederim.’dedi. 
Lekesiz bu kapsamda İl Yenilik Platformu’nun üyeleri; Antakya Belediye Başkanlığı, Mustafa Kemal ÜniversitesiR ektörlüğü, Hatay İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, İskenderun Belediye Başkanlığı, Antakya Ticaret Borsası Başkanlığı, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, İskenderun OSB, Antakya OSB, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası, İskenderun Deniz Ticaret Odası, Ottoman Palace Otel Yönetim Kurulu Başkanlığı, Hatay Sanayici ve İşadamları Derneği, Hatay Genç İşadamları Derneği, Müstakil Sanayici İşadamları Derneği Hatay Şubesi, Hatay Kadın Girişimciler Derneğiy öneticilerine ve etkinlikte birikimlerini paylaşan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın İlker Sert, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Memduh Boydak, Türkiye İsrafı Önleme Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Sayın Aziz Akgül, İndex Grup CEO’su Sayın Erol Bilecik, Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği Başkanı Sayın Sami Ömeroğlu, D-Smart Satış ve Pazarlama Müdürü Sayın Cüneyt Türen, Gıda Güvenliği Uzmanı Sayın Selahaddin Alıç, İstatistik Uzmanı Dr. Sayın Ali S. Koyuncugil, İş Geliştirme Uzmanı Sayın Murat Bayar’a birer mektup göndererek katkılarından dolayı teşekkür etti.