14. PROJE ÇAĞRI DÖNEMİ TANITILDI

<p style="text-align:justify"><strong><em><span style="font-family:verdana,sans-serif; font-size:9.0pt">Hatay İl Koordinat&ouml;rl&uuml;ğ&uuml; / 20.05.2015 - </span></em></strong><span style="font-family:verdana,sans-serif; font-size:10.0pt">TKDK Hatay il Koordinat&ouml;rl&uuml;ğ&uuml;;&nbsp; tarım sekt&ouml;r&uuml;nde ve kırsal alanda faaliyet g&ouml;steren &uuml;reticilere, &ouml;zel sekt&ouml;re ve potansiyel yatırımcılara destek vermek amacı ile <strong>17 Nisan 2015 </strong>tarihinde, İPARD hibe destek programı kapsamında &ccedil;ıkmış olduğu 14. Proje kabul d&ouml;neminin tanıtım ve bilgilendirme toplantılarını tamamladı.</span></p>
14. PROJE ÇAĞRI DÖNEMİ TANITILDI
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hatay İl Koordinatörlüğü, 17 Nisan da başlayan ve 05 Haziran 2015 tarihinde proje kabullerini tamamlayacak olan 14. Proje Çağrı dönemi hibe fonlarını, İlimizin kırsal kalkınma projelerinde etkin kullanmak ve olabildiğince fazla potansiyel proje sahibine ulaşmak için il genelinde tanıtım ve bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdi.Bu kapsamda, 14. Proje kabul döneminin başlaması ile birlikte, Antakya merkezde tanıtım reklam ve bilgilendirme çalışmalarına başlayan ve potansiyel faydalanıcılara ziyaretler gerçekleştiren TKDK Hatay İl Koordinatörlüğü ilçelerde de toplantılara başladı.  Bu çerçevede, 30 Nisan - 18 Mayıs tarihlerinde Erzin, Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Arsuz, İskenderun ve Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odaları Üyelerine, Kumlu, Altınözü, Yayladağı, Antakya, Samandağ, Defne Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüklerinde, Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSTÖV) Hatay üyelerine ve Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) İskenderun üyelerine tanıtım ve bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi.Tanıtım ve bilgilendirme toplantılarında; 14. Proje çağrısı kapsamında desteklenen büyük ve küçükbaş süt hayvancılığı, et, süt, meyve sebze ve su ürünleri işleme hibe destekleri ve başvuru şartları hakkında bilgi verildi, sunum gerçekleştirildi.
 
14. PROJE ÇAĞRI DÖNEMİ TANITILDI haberi 20 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2035 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle