18-09-2010 HATAY BASININDA BUGÜN

Hatay'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:
18-09-2010 HATAY BASININDA BUGÜN
 ZAFER: ''Uyuşturucu tacirleri gözaltında''
     Hatay'da 6 aylık operasyon sonucunda uyuşturucu ticareti yapan, yetiştiren ve sokak satıcılığı yapan 10 kişi gözaltına alındı. Toplam 30 kilo 317 gram esrar maddesi ele geçirildi.
    
     ASİ: ''Zeytin hasadı 1 Kasımdan önce yapılmamalı''
     Hatay Tarım İl Müdürü Bestami Zabun, kayıpları asgari düzeye indirmek, çiftçi ekonomisine ve milli ekonomiye katkıda bulunmak amacıyla zeytin hasadının 1 kasımdan önce yapılmaması uyarasında bulundu.
    
     YORUM: ''192 AB projesi hazırlandı ve 40'ı kabul edildi''
     Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, bir yıl gibi kısa sürede kentte 192 Avrupa Birliği (AB) projesi hazırlandığını ve bunların 40'ının kabul edildiğini belirtti.
    
     ÖZYURT: ''Defileli açılış yoğun ilgi gördü''
     Hatay'ın İskenderun ilçesinde 30 yıldır kuyumculuk yapan Nebil Tabaş, pırlanta ağırlık mağazacının açılışını ünlü mankenler Ece Gürsel, Deniz Şimşek ve Songül Karataşoğlu ile gerçekleştirdi.
    
     KENT: ''Hatay kavununa 'Türk malı' damgası geliyor''
     Zorunlu standartlara uygun olarak ihraç edilen kayısı, elma, erik, taze fasulye, taze bezelye, kavun, patlıcan, ceviz, Antep fıstığı, işlenmiş iç fındık, kabuklu fındık ve çekirdekli kuru üzümlerin ambalajına 'Türk Malı' ibaresi yazılacak.
    
     HATAY: ''Ulusal kongre Antakya'da''
     Tarım İl Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, ''Tarımsal Mekanizasyon Ulusal Kongresi''nin 22-24 eylül tarihleri arasında Ottoman Otel'de yapılacağı belirtildi.
    
     ATAYURT: ''Valilik 4 polis ailesine yardım kampanyası başlattı''
     Hatay Valiliği, Dörtyol ilçesinde 26 temmuzda şehit edilen 4 polis memurunun ailesi için yardım kampanyası başlattığı bildirildi.
    
     ANTAKYA: ''Görme engelli 7 kişi hikaye kitabı yazdı''
     Antakya'da Atatürk İlköğretim Okulu Görme Engelliler sınıfındaki 7 öğrenci ortak hikaye kitabı çıkardılar.
18-09-2010 HATAY BASININDA BUGÜN haberi 18 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  92590 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle