2014 DEKİ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN BAŞLADIK

 Eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerin geride kaldığını, şimdi 2014 yerel seçim çalışmalarına başladıklarını söyledi.
2014 DEKİ YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARI İÇİN BAŞLADIK
 Ergin, AK Parti Hatay Milletvekilleri, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Adem Yeşildal ve Hacı Bayram Türkoğlu'nu Dörtyol ilçesinde İlçe Başkanı Abudllah Arıcan, yönetim kurulu üyeleri ve kalabalık bir partili gurubu karşıladı.
     Eski Adalet Bakanı Ergin, yaptığı konuşmada gezilerinin bir teşekkür gezisi olduğunu belirterek şunları kay
detti: 
           
       
     ''12 Haziran geride kalmıştır. Şimdi hedef 2014 teki yerel seçimlerdir. Bir yandan bu çalışmaları yürütürken bir yandan da bölgemizde gelişen olayları yakın takip için buralardayız. Türkiye sınırımıza gelen sığınmacılarla ilgili yoğun çalışmalar yapmaktayız. Tüm hükümet olarak konuyu yakından takip ediyor ve buradaki misafirlerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için çabalıyoruz.''
 

     AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci de teşkilat olarak gece gündüz çalışarak yoğun emek sarf eden ilçe ve belde yöneticileri ile bu emeği boşa çıkarmayan vatandaşlara teşekkür etti.
     Tek tek söz alan milletvekilleri ise bölgenin hertürlü yatırım ve istihdamdan faydalanması için gereken gayreti göstereceklerini ve bölge halkına hizmet getirmek için çalışacaklarını belirttiler.
     AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, parti binasında yaptığı konuşmada, partililerin yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
 

     Tek tek söz alan milletvekilleri ise partilerinin bundan sonrada Belen'e ve bölge halkına hizmet getirmek için çalışacaklarını belirttiler.
     İlçe Başkanı Abdullah Arıcan da kendilerini yalnız bırakmayan Milletvekillerine teşekkür ederek milletvekillerine çalışmalarından başarılar diledi.