2019’A KADAR YOL HARİTAMIZ BELLİ

 Antakya Belediyesi’nin 5 yıllık hizmet ve yatırımlarının belirlendiği Stratejik Planı görüşen Antakya Belediye Meclisi, 2015- 2019 yıllarını kapsayan yol haritasını oybirliği ile kabul etti.
2019’A KADAR YOL HARİTAMIZ BELLİ
Antakya Belediye Meclisi Eylül ayı ikinci oturumunda, 2015 - 2019 Stratejik Planı oylandı. AK Parti, CHP ve MHP meclis üyeleri, ilçede önümüzdeki 5 yılda yapılacak projeleri içeren Stratejik Plan’ı oybirliği ile kabul etti. Üst yapı peyzaj ve çevre düzenlemeleri, imar uygulamaları, sosyal belediyecilik, tesisler, kültür, sanat, spor ve turizm alanlarında 5 yıl boyunca yapılması öngörülen hizmetlerin, tüm meclis üyeleri tarafından kabul görmesi memnuniyet yarattı.Antakya’yı marka kent yapmak için yola çıktıklarını belirten Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci; “Şeffaf ve katılımcı belediyecilik anlayışımızla şehrimizde yapmayı planladığımız yatırım ve projelerimizi, iktidarı, muhalefeti tüm belediye meclis üyelerimizle, Antakya halkının, sivil toplum örgütlerinin düşünce ve önerileri ile zenginleştirdik. Kentin her kesimiyle bir bütün olarak çalıştık. Vatandaşımızın yararına, toplumun faydasına çalışmaya devam edeceğiz. Stratejik Plana emek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. 2019’a kadar Antakya’ya hizmet için yol haritası belirlenmiştir. Vatandaşlarımızın desteğiyle Antakya Belediyesi ailesi olarak hizmetlerimize artarak devam edeceğiz.” dedi.
2019’A KADAR YOL HARİTAMIZ BELLİ haberi 08 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28420 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle