5 ÇOCUK ANNESİ KAYIP

Antakya'da garson Cengiz Güler, eşi Zühre Güler'in 2 ay önce pazara gitmek için ayrıldıktan sonra bir daha dönmediğini söyledi.

5 ÇOCUK ANNESİ KAYIP

Antakya kent merkezinde oturan Zühre Güler, yaklaşık 2 ay önce pazara alışveriş yapmak için evden ayrıldı ancak bir daha dönmedi. Cengiz Güler, eşinin bulunması için Cumhuriyet Savcılığı'na kayıp dilekçesi verdi. Polisin her yerde aradığı kadından bugüne kadar hiçbir haber alınamadı.Eşi ile mutlu bir yaşamı olduğunu belirten Cengiz Güler, "Herhangi bir sorumuz yoktu. 2 ay önce pazara gitmek için evinden ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. O günden bu yana kendisinden hiçbir haber alamadım. Öldü mü yoksa başına bir iş mi geldi, bilmiyoruz. Ben de çocuklarım da perişan oldu. Bir an önce bulunmasını istiyorum" dedi.Çocuklarının en küçüğünün 11 yaşında olduğunu belirten Güler, eşini görenlerin polise veya jandarmaya bilgi vermesini istedi

5 ÇOCUK ANNESİ KAYIP haberi 19 Nisan 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  65750 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle